Tek Çadır Tente

Hakkımızda

Hakkımızda Tek Çadır Tente

Tek Çadır Tente Sistemleri, 1986 senesinden bu yana Eskişehir'de hizmet vermektedir.  Tek Çadır Tente sistemleri kurulduğu günden bu yana belirli basamaklarla yükselerek sizlere modern ve şık tasarımlar sunabilmek adına hizmetlerini sürdürmektedir.

1986'dan beri 2 kuşak ile birlikte çalışmalarına devam eden firmamız, tente sistemleri sektöründe her zaman ilerleme ve büyüme kaydetmeyi ilk hedefi olarak belirlemiştir. Tek Çadır Tente sistemleri; Eskişehir ve çevre illerine cevap verebilecek bir alt yapıya sahip olarak, teknik ekibi ile birlikte işini daha da genişletmeyi ve fabrikasyon üretim şekline dönüşmeyi hedeflemektedir.
 
Eskişehir tente sistemleri, genel özelliğiyle kullanıldığı alanları güneş veya diğer hava şartlarından korumaktadır. Evlerimizde bulunan balkon, teras gibi alanlarda veya camların üzerine kurulan bu sistemler aynı zamanda işyerleri, cafe ve restoran gibi mekânların açık bölümlerinin güneş etkisinden korunmasını sağlamaktadır. 

Yağmur, rüzgâr ve diğer kötü hava koşullarına karşı koruma sağlayan Eskişehir tente sistemleriyle müşterilerinizin ilgisini çekecek keyifli alanlar yaratabilirsiniz. Tente sistemleri sayesinde müşterilerinizin konforunu artırırken yapılarınıza da estetik bir görünüm kazandırabilirsiniz. 

Yılların vermiş olduğu tecrübe ve bilgi birikimini; kaliteli malzeme, kaliteli işçilik ve temiz çalışma düzeniyle birleştirerek siz değerli müşterilerimiz için çalışıyoruz. Siz de yaptıracağınız tente sistemlerini, kaliteli malzeme ve uygun fiyatlarla Eskişehir Tente firmamızdan yaptırabilirsiniz.

 

VİZYONUMUZ

Eskişehir Tek Çadır Tente olarak çalışanları, tüketicileri, tedarikçileri ve müşterileri tarafından tercih edilen lider bir kuruluş olabilmek ana hedeflerimiz arasındadır. Hizmetlerimizin kalitesini artırabilmek adına yapmış olduğumuz yeniliklerde, insan ve kalite odaklı prensiplerimize bağlılığımızı sürdürmekteyiz. Rekabetçilik anlayışımız ve daima daha iyiye ulaşma çabamızı; modern üretim teknolojileri ve bilgi sistemlerinin kullanımı, etkin ve verimli kaynak yönetimi ile taçlandırmaktayız..

 

MİSYONUMUZ

Tek Çadır Tente Sistemleri; adaleti ilke edinmiş, saygın ve sorumluluk sahibi bir firmadır. Müşteri memnuniyeti ilkesi ile sektördeki teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek müşterilerimize kaliteli ve sağlıklı ürünler sunmaktayız. Özveri ve bağlılık duygusu taşıyan çalışanlarımız sayesinde elde ettiğimiz başarılarda onların mutluluğuna, kişiler arası etkili iletişime ve takım ruhuna önem vermekteyiz. Yaptığımız işler ile katma değer üretmek, yaşadığımız topluma ve ekonomiye katkıda bulunmak ve Eskişehir tente sistemleri sektörünün önde gele firmalarından biri olmak en büyük amacımızdır. 

 

Tek Çadır Tente Sistemleri İletişim Bilgileri;
 

Adres: Sanayi Çarsısı. Soylular Sokak. No:18 Odunpazarı/ESKİŞEHİR (Sanayi PTT Karşı Sokağı)

Gsm: 0531 284 10 03

 

Web Tasarım | Eskişehir Web Tasarım